Submenu Tree (7.x-2.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Title
oc: Títol

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Block title
oc: Títol del blòt

en: Weight
oc: Pes

en: Menu
oc: Menú

en: Titles only
oc: Títols solament

en: Full text
oc: Tèxte entièr

en: Display type
oc: Tipe d'afichatge
