Submenu Tree (7.x-2.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Title
pl: Tytuł

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Block title
pl: Tytuł bloku

en: Weight
pl: Waga

en: Titles only
pl: Tylko tytuły

en: Full text
pl: Pełna treść

en: Content title
pl: Tytuł zawartości

en: Display type
pl: Wyświetl typ
