Submenu Tree (7.x-2.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Title
fa: عنوان

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Block title
fa: عنوان قالبک

en: Weight
fa: وزن

en: Menu
fa: قائم

en: Titles only
fa: فقط عناوین

en: Full text
fa: تمام متن

en: Display type
fa: نوع نمایش
