Submenu Tree (7.x-2.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Title
sr: Наслов

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Menu
sr: Мени
