Submenu Tree (7.x-2.1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Title
sv: Titel

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Block title
sv: Blocktitel

en: Weight
sv: Vikt

en: Menu
sv: Meny

en: Teasers
sv: Förhandstittar

en: Titles only
sv: Endast titlar

en: Full text
sv: Fulltext

en: Content title
sv: Titel för innehåll

en: Display type
sv: Typ av visning
