Submenu Tree (7.x-2.3) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Title
be: Загаловак

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Block title
be: Загаловак блоку

en: Weight
be: Вага

en: Menu
be: Меню

en: Titles only
be: Толькі загалоўкі

en: Full text
be: Поўны тэкст

en: Display type
be: Тып паказу
