Submenu Tree (7.x-2.3) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Title
bg: Заглавие

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Block title
bg: Заглавие на блока

en: Weight
bg: Тегло

en: Menu
bg: Меню

en: Titles only
bg: Само заглавия

en: Full text
bg: Пълен текст
