Submenu Tree (7.x-2.3) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Block title
bo: ལྷུ་ལག་གི་ཁ་བྱང

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Titles only
bo: ཁ་བྱང་ཁོ་ན

en: Full text
bo: ནང་དོན་ཡོངས

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས
