Submenu Tree (7.x-2.3) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Title
cs: Nadpis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Block title
cs: Nadpis bloku

en: Weight
cs: Váha

en: Teasers
cs: Upoutávky

en: Titles only
cs: Jen titulky

en: Full text
cs: Celý text

en: Display type
cs: Typ zobrazení
