Submenu Tree (7.x-2.3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Title
el: Τίτλος

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Block title
el: Τίτλος μπλοκ

en: Weight
el: Βάρος

en: Menu
el: Μενού

en: Titles only
el: Μόνο τίτλοι

en: Full text
el: Πλήρες κείμενο

en: Display type
el: Τύπος εμφάνισης
