Submenu Tree (7.x-2.3) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Title
eu: Izenburua

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Block title
eu: Blokearen izenburua

en: Weight
eu: Pisua

en: Menu
eu: Menua

en: Teasers
eu: Laburpenak

en: Titles only
eu: Izenburuak soilik

en: Full text
eu: Testu osoa

en: Display type
eu: Bistaratu mota
