Submenu Tree (7.x-2.3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Block title
fil: Pamagat ng tipak

en: Weight
fil: Timbang
