Submenu Tree (7.x-2.3) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Title
fr: Titre

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Block title
fr: Titre du bloc

en: Weight
fr: Poids

en: Teasers
fr: Accroches

en: Titles only
fr: Titres seulement

en: Full text
fr: Texte entier

en: Display type
fr: Type d'affichage

en: Leave blank
fr: Laisser vide
