Submenu Tree (7.x-2.3) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Title
he: כותרת

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Block title
he: כותרת הבלוק

en: Weight
he: משקל

en: Menu
he: תפריט

en: Titles only
he: כותרת בלבד

en: Full text
he: כל הטקסט

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: Leave blank
he: השאר ריק
