Submenu Tree (7.x-2.3) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Title
it: Titolo

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Block title
it: Titolo del blocco

en: Weight
it: Peso

en: Teasers
it: Anteprime

en: Titles only
it: Solo titoli

en: Full text
it: Testo completo

en: Display type
it: Tipo di display
