Submenu Tree (7.x-2.3) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Title
kk: Атауы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Block title
kk: Атауы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Menu
kk: Мәзір

en: Titles only
kk: Тек қана тақырып

en: Full text
kk: Толық мәтін
