Submenu Tree (7.x-2.3) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Block title
km: ​ចំណង​ជើង​ប្លុក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Titles only
km: បានតែ​ចំណងជើង​

en: Full text
km: អត្ថបទ​ពេញ
