Submenu Tree (7.x-2.3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Weight
lt: Svoris

en: Menu
lt: Meniu

en: Titles only
lt: Tik pavadinimai

en: Full text
lt: Pilnas tekstas

en: Display type
lt: Rodymo tipas
