Submenu Tree (7.x-2.3) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Title
lv: Nosaukums

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Weight
lv: Svars

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Titles only
lv: Tikai virsraksti

en: Full text
lv: Pilns teksts

en: Display type
lv: Attēlojuma veids
