Submenu Tree (7.x-2.3) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Title
nl: Titel

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Block title
nl: Bloktitel

en: Weight
nl: Gewicht

en: Titles only
nl: Alleen titels

en: Full text
nl: Volledige tekst

en: Full text with links
nl: Volledige tekst met koppelingen

en: Display type
nl: Weergavetype

en: Leave blank
nl: Leeg laten
