Submenu Tree (7.x-2.3) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Block title
or: ବ୍ଲକ ଶୀର୍ଷକ

en: Weight
or: ଓଜନ
