Submenu Tree (7.x-2.3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Block title
ps: غونډ سرلیک

en: Weight
ps: وزن

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Titles only
ps: یوازې سرليک

en: Full text
ps: ټول متن
