Submenu Tree (7.x-2.3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Title
pt: Título

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Block title
pt: Título do bloco

en: Weight
pt: Peso

en: Teasers
pt: Chamadas

en: Titles only
pt: Apenas os títulos

en: Full text
pt: Texto completo

en: Display type
pt: Tipo de exibição

en: Leave blank
pt: Deixar em branco
