Submenu Tree (7.x-2.3) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Title
sl: Naslov

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Block title
sl: Naslov bloka

en: Weight
sl: Teža

en: Menu
sl: Meni

en: Titles only
sl: Samo naslovi

en: Full text
sl: Celotno besedilo
