Submenu Tree (7.x-2.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Weight
ta: நிறை

en: Menu
ta: பட்டி
