Submenu Tree (7.x-2.4) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Title
ast: Títulu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Block title
ast: Títulu del bloque

en: Weight
ast: Pesu

en: Menu
ast: Menú

en: Titles only
ast: Namás que títulos

en: Full text
ast: Testu completu
