Submenu Tree (7.x-2.4) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Block title
dz: ལེབ་དུམ་མགོ་མིང་།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Titles only
dz: མགོ་ཡིག་རྐྱངམ་ཅིག།

en: Full text
dz: ཚིག་ཡིག་ཆ་ཚང་།
