Submenu Tree (7.x-2.4) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Title
fi: Otsikko

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Block title
fi: Lohkon otsikko

en: Weight
fi: Paino

en: Menu
fi: Valikko

en: Titles only
fi: Vain otsikot

en: Full text
fi: Koko teksti

en: Display type
fi: Näkymän tyyppi
