Submenu Tree (7.x-2.4) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Title
hi: शीर्षक

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Block title
hi: ब्लॉक का शीर्षक

en: Weight
hi: मान

en: Menu
hi: सूची

en: Titles only
hi: सिर्फ शीर्षक

en: Full text
hi: पूर्ण पाठ

en: Display type
hi: प्रदर्शन प्रकार
