Submenu Tree (7.x-2.4) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Menu
ml: മെനു
