Submenu Tree (7.x-2.4) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Title
mr: शीर्षक

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Block title
mr: खंड शीर्षक

en: Weight
mr: मुल्य
