Submenu Tree (7.x-2.4) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ
