Submenu Tree (7.x-2.4) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Title
ro: Titlu

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Block title
ro: Titlul blocului

en: Weight
ro: Greutate

en: Menu
ro: Meniu

en: Teasers
ro: Versiuni scurte(rezumate)

en: Titles only
ro: Doar titluri

en: Full text
ro: Text întreg

en: Display type
ro: Tipul de afișare
