Submenu Tree (7.x-2.4) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Title
sk: Názov

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Block title
sk: Nadpis bloku

en: Weight
sk: Váha

en: Teasers
sk: Upútavky

en: Titles only
sk: Len titulky

en: Full text
sk: Plný text

en: Display type
sk: Typ zobrazenia
