Submenu Tree (7.x-2.4) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Title
ug: تىما

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Block title
ug: قوشۇمچە رايون نامى

en: Titles only
ug: پەقەت ماۋزۇنى

en: Full text
ug: تولۇق تېكىست
