Submenu Tree (7.x-2.4) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Block title
vi: Tiêu đề khối

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Titles only
vi: Chỉ có tiêu đề

en: Full text
vi: Bản văn đầy đủ

en: Display type
vi: Kiểu trình bày
