Submenu Tree (7.x-2.4) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Title
bs: Naslov

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Block title
bs: Naslov bloka

en: Weight
bs: Težina

en: Menu
bs: Meni

en: Full text
bs: Puni tekst

en: Display type
bs: Tip prikaza
