Submenu Tree (7.x-2.4) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Title
cy: Pennawd

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Block title
cy: Pennawd bloc

en: Weight
cy: Pwysau

en: Menu
cy: Dewislen

en: Titles only
cy: Pennawdau'n unig

en: Full text
cy: Testun llawn

en: Display type
cy: Dangos math
