Submenu Tree (7.x-2.4) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Title
da: Titel

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Block title
da: Titel

en: Weight
da: Vægt

en: Teasers
da: Smagsprøver

en: Titles only
da: Kun titler

en: Full text
da: Fuld tekst

en: Display type
da: Display-type

en: Leave blank
da: Spring over
