Submenu Tree (7.x-2.4) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Title
eo: Titolo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Block title
eo: Titolo de la bloko

en: Weight
eo: Pezo

en: Menu
eo: Menuo

en: Titles only
eo: Nur titoloj

en: Full text
eo: Plena teksto
