Submenu Tree (7.x-2.4) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Title
gl: Título

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Block title
gl: Título do bloque

en: Weight
gl: Peso

en: Menu
gl: Menú

en: Titles only
gl: Só títulos

en: Full text
gl: Texto completo

en: Display type
gl: Tipo de vista
