Submenu Tree (7.x-2.4) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Title
hu: Cím

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Block title
hu: Blokk címe

en: Weight
hu: Súly

en: Menu
hu: Menü

en: Teasers
hu: Bevezetők

en: Titles only
hu: Csak címek

en: Full text
hu: Teljes szöveg

en: Display type
hu: Megjelenítés típusa

en: Leave blank
hu: Üresen hagy
