Submenu Tree (7.x-2.4) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Title
is: Titill

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Block title
is: Titill á blokk

en: Weight
is: Vægi

en: Menu
is: Valmynd

en: Display type
is: Birta tegund
