Submenu Tree (7.x-2.4) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Title
ja: タイトル

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Block title
ja: ブロックのタイトル

en: Weight
ja: ウェイト

en: Menu
ja: メニュー

en: Teasers
ja: ティーザー

en: Titles only
ja: タイトルのみ

en: Full text
ja: すべてのテキスト

en: Display type
ja: 表示形式
