Submenu Tree (7.x-2.4) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Menu
kn: ಮೆನು
