Submenu Tree (7.x-2.4) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Block title
my: block ခေါင်းစဉ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Menu
my: မီနူး
