Submenu Tree (7.x-2.4) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Title
nn: Tittel

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Block title
nn: Blokkoverskrift

en: Weight
nn: Vekt
