Submenu Tree (7.x-2.4) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Title
os: Сæр

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Block title
os: Блочы сæр

en: Weight
os: Уæз
