Submenu Tree (7.x-2.4) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Block title
sq: Titulli i bllokut

en: Weight
sq: Pesha

en: Menu
sq: Menuja

en: Titles only
sq: Vetëm titujt

en: Full text
sq: Teksti i plotë
