Submenu Tree (7.x-2.4) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Title
ur: عنوان

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Block title
ur: بلاک کا عنوان

en: Weight
ur: وزن
